Aktuality

Momentálně máme již všechna štěňátka zadána.


Máme štěňátka!


30.4.2018 se naší Tarušce narodila tři štěňátka, jsou to kluci jako buci. Postupně budeme přidávat fotografie, které naleznete ve fotogalerii - vrh C. Aktuálně je volný zlatý a černý pejsek. V případě zájmu nás kontaktujte. 

Plánované vrhy

Protože jsme zaznamenali poměrně velký zájem o štěňátka, rozhodli jsme se, že v letošním roce uskutečníme vrhy dva a že se ještě jednou stane maminkou i zakladatelka naší chovatelské stanice, fenka Coyo Tara z Deštné Hory. Má za sebou doposud dva vrhy, je stále ve skvělé kondici a byla pokaždé skvělou mámou. Krytí proběhne v posledním únorovém týdnu a pokud vše dobře dopadne, měla by se štěňátka narodit v druhé polovině dubna. Druhý vrh plánujeme u fenky z našeho odchovu - Aisha od Svatého Rochuse. Když vše proběhne podle plánu, mělo by krytí proběhnout během května a štěňátka by se narodila v červenci. O úspěšném nakrytí budeme samozřejmě informovat, aktuální informace nalezenete i na našich fb stránkách. V případě zájmu o jakékoli informace nás neváhejte kontaktovat, příjmáme již i případné rezervace na štěňátka.

V létě 2017 jsme se přestěhovali pryč z města na samotu u lesa, konkrétně do Vysokého pole, kterážto osada je součástí obce Dětřichov u Svitav. Se stěhováním a rekonstrukcí našeho nového domova je spousta práce a starostí, takže jsme krytí naší fenky odsunuli až na rok 2018. Pokud vše půjde jak má, mělo by krytí proběhnout v květnu. Veškeré informace včas uveřejníme.